Meble kuchenne
na wymiar

Meble kuchenne na wymiar wykonujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pomagamy również w montażu AGD, nie wymagając od Państwa żadnych dodatkowych opłat. Doradzamy w kwestiach kolorystyki, oświetlenia i modnych dodatków, aby użytkowanie mebli kuchennych było czystą przyjemnością.

Meble łazienkowe
na wymiar

Słupki łazienkowe z koszem lub bez, komody łazienkowe, szafki wiszące i podumywalkowe. Stosujemy najnowsze technologie, dzięki którym nasze wyroby są nie tylko estetyczne i funkcjonalne. Dostosowanie kolorystyki do wykończonego już pomieszczenia z zastosowaniem wymaganych materiałów o ile jest potrzeba wodoodpornych.

Szafy, zabudowy
na wymiar

Meble pod zabudowę, idealnie dopasowane. Każda szafa wnękowa wykonana na wysokiej jakości aluminiowych systemach drzwiowych. Systemy gwarantują płynną i lekką obsługę drzwi. Szafy mają stabilną i bezpieczną konstrukcję - zastosowanie wysokiej jakości okuć.

Meble biurowe
na wymiar

Oferujemy eleganckie i funkcjonalne meble gabinetowe, konferencyjne, lady recepcyjne, szafy, biurka, dostawki. Dostosowane stylistyką do charakteru i wielkości pomieszczeń. Do swojego osobistego gabinetu jak i przestrzeni open space. Możliwość stworzenia własnych mebli.